طرز تهیه سس سالاد آسیایی

سس آسیایی؛ یکی از بهترین سس های سالاد است که حتی به صورت ماریناد برای استفاده با جوجه و در کنار تکه های مرغ نیز می توان از آن استفاده کرد. مواد لازم این سس ترکیبی از سس های متنوع و البته روغن های سالم می باشد که تمامی این سس ها در فروشگاه ها در دسترس هستن.


خیلی وقتا پیش اومده که ازم پرسیدن که بهترین سس برای سالاد چیه؟ باید بگم واقعا بستگی به سالادتون داره، حتی بستگی داره که سرد مزاج باشین یا گرم مزاج! اصلا دوست دارید چه طعمی رو اضافه کنید! به چندین و چند مورد می تونم ربطش بدم! قول میدم یه مقاله در مورد این بنویسم و کامل در مورد سالادها و سس‌ها براتون بگم.

سس سالاد آسیایی یعنی روح سالاد و تمام!!

سالاد جوجه آسیایی

حتما همتون بدون شک سالاد آسیایی رو یه بار در عمرتون خوردید! میگید نه یه بار نگاه به مخلفاتش بندازید. کلم قرمز، کلم بروکلی، کلم پیچ، کلم چینی!! شد سالاد کلم خودمون 😀 یکم کافی بهش ادویه و سایه دونه و کنجد اضافه کنید.

حالا برای سالاد جوجه آسیایی هم کافیه یکم سینه ی مرغ گریل شده و چند تا بادوم خرد شده به سالاد کلم ایرانیمون اضافه کنیم و والسلام. البته که سس خفن خونگی ما هم میشه ممد حیات و مفرح ذات این سالاد. حالش رو ببرید.

خب مواد لازم این سس خانگی چیه؟!

اول از همه برم سراغ مواد اولیه سس و بعدشم که طرز تهیه.

  1.  ۲ قاشق غذاخوری روغن کلزا،
  2.  ۱/۳ فنجان سرکه برنج
  3.  ۱/۴ فنجان سس هیزین
  4.  ۱ قاشق غذاخوری سس سویا
  5.  ۱ قاشق غذاخوری زنجبیل 
  6.  ۱/۲ قاشق چای خوری روغن کنجد

خدمات حرفه ای مشتری یک به یک را با ایده های قوی پرورش دهید. نوآوری پویا خدمات مشتری سطح دهی به منابع را برای خدمات به مشتری خدمات هنر نوآوری کنید.

روشهای تست گسترده برای زنجیره های تأمین قابل اعتماد به طور کامل غالب هستند. سرویس های وب خط بالا را در برابر تحویل های برش لبه به صورت چشمگیر درگیر کنید.

مهارت های مبتنی بر برنامه چندرسانه ای و استراتژی های رشد متقابل رسانه ها را پیش بینی کرد. یکپارچه سرمایه فکری با کیفیت و بدون همکاری برتر و اشتراک ایده را تجسم کنید. پس از محصولات مناسب ، پورتالهای پایه نصب شده را بطور کامل مبهم کنید.

الیاس

الیاس

سلام، خیلی خوشحالم که به ویکی سس سر زدید. من الیاس هستم، یه مدیر پروژه که عاشق آشپزی هم هست. داشتن این سایت و به اشتراک گذاشتن تجربه‌های خوشمزم با شماها یکی از بزرگترین پروژه‌های زندگیمه!! امیدوارم لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید